Uzmanlık Eğitimi Komisyonu Üyeleri



 
 Adı Soyadı

 
 Seçilme Tarihi


 Görev Süresi Bitiş Tarihi

 Başkan (Dekan )       Prof. Dr. A. Muzaffer DEMİR

19.08.2016

25.10.2021

 Bölüm Başkanı          Prof. Dr.Bülent Sabri CIĞALI

24.04.2018

24.04.2021

 Bölüm Başkanı          Prof.Dr Fatih ÖZÇELİK        

19.09.2020

19.09.2023

 Bölüm Başkanı          Prof.Dr.Abdullah TAŞ

19.11.2018

19.11.2021

 Temel Tıp Tems.       Prof.Dr. Yeter TOPÇU TARLADAÇALIŞIR

25.06.2018

25.06.2021

 Dahili Tıp Tems.       Prof. Dr. Rıdvan DURAN                      

13.04.2019

13.04.2022

 Dahili Tıp Tems.       Prof. Dr. Ayşe ÇAYLAN

02.05.2019

02.05.2022

 Cerrahi Tıp Tems.    Prof. Dr. Tülin Deniz YALTA

23.05.2019

23.05.2022

 Cerrahi Tıp Tems.    Prof. Dr. Mehmet Turan İNAL

13.04.2019

13.04.2022



Bu içerik 28.05.2019 tarihinde yayınlandı ve toplam 377 kez okundu.