Ders/Staj Yürütme Komiteleri


BAŞKOORDİNATÖR VE YARDIMCILARI 
 BAŞKOORDİNATÖR  PROF. DR. FULYA ÖZ PUYAN
 BAŞKOORDİNATÖRYARDIMCILARI  DOÇ. DR. BÜLENT ERDOĞAN
 DOÇ. DR. YETER TOPÇU TARLADAÇALIŞIR
 
SINIF KOORDİNATÖR VE YARDIMCILARI
SINIF KOORDİNATÖR  KOORDİNATÖR YARDIMCISI
1  PROF. DR. ZEYNEP BANU DOĞANLAR  DR. ÖĞR. ÜYESİ OKTAY KAYA
2  DOÇ. DR. YEŞİM HÜLYA UZ  DR. ÖĞR. ÜYESİ KIYMET TABAKÇIOĞLU
3  PROF. DR. RIDVAN DURAN  DR. ÖĞR. ÜYESİ FAZLI YANIK
4  PROF. DR. SİBEL GÜLDİKEN  DR. ÖĞR. ÜYESİ ZELİHA TÜRKYILMAZ
 DR. ÖĞR. ÜYESİ TUBA EREN
5  PROF. DR. CEM ÇOPUROĞLU  DR. ÖĞR. ÜYESİ SEZİN FIÇICIOĞLU
6  DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖMER SALT  DR. ÖĞR. ÜYESİ AYTEN ÜSTÜNDAĞ
 DR. ÖĞR. ÜYESİ PINAR GÖKMİRZA ÖZDEMİR
   
DERS VE STAJ KURULLARI YÜRÜTME KOMİTESİ BAŞKAN VE ÜYELERİ
 SINIF  DERS KURULLARI
1  I.DERS KURULU (HEKIMLIK MESLEĞINE GIRIŞ; TIP TARIHI, SAĞLIĞI KORUMA VE KORUNMA, İLETIŞIM)
 PROF.DR.AYŞE ÇAYLAN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ FATMA GÜLSÜM ÖNAL
 II. DERS KURULU (TIBBI BILIMLERE GIRIŞ; TEMEL YAPISAL BILEŞIKLER, HÜCRE, İSKELET VE ORGANIZMA)
 PROF. DR. SUAT ERDOĞAN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ AYHAN ÜNLÜ
 DR. ÖĞR. ÜYESİ SELMA DEMİR
 III. DERS KURULU (NORMAL YAPI VE İŞLEV; SOLUNUM, DOLAŞIM, KAN-LENFOID)
 PROF. DR. ALİ YILMAZ
 PROF. DR. NURETTİN AYDOĞDU
 DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜLBEN SAYILAN ÖZGÜN
 IV. DERS KURULU (NORMAL YAPI VE İŞLEV; METABOLİZMA, SINDIRIM VE BOŞALTIM)
 PROF. DR. SELMA SÜER GÖKMEN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ METİN BUDAK
  
2  V.DERS KURULU (NORMAL YAPI VE İŞLEV; DUYU, SINIR, HAREKET VE DAVRANIŞ)
 DOÇ. DR. MELİKE SAPMAZ METİN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ CÜNEYT BOZER
 DR. ÖĞR. ÜYESİ OKTAY KAYA
 VI. DERS KURULU (NORMAL YAPI VE İŞLEV; HAYATIN EVRELERINE GÖRE SAĞLIĞIN KORUNMASI VE GELIŞTIRILMESI )
 PROF. DR. GÜLNUR KIZILAY ÖZFİDAN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ YASEMİN KARAL
 DR. ÖĞR. ÜYESİ ERAY ÖZGÜN
 VII. DERS KURULU (SAĞLIKTA BELIRLEYICILER, ÖLÇÜM, DEĞERLENDIRME VE YÖNETİM)
 DOÇ.DR. FATMA NESRİN TURAN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖNDER SEZER
 VIII. DERS KURULU (KLINIK BILIMLERE VE PATOLOJILERE GIRIŞ; AJAN-PATOJENLER VE MÜCADELE)
 DOÇ. DR. ÖZGÜR GÜNDÜZ
 DOÇ.DR. NURAY CAN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ CANAN ERYILDIZ
 
3  IX. DERS KURULU (NORMALDEN SAPMALAR; SOLUNUM, DOLAŞIM, KAN-LENFOID)
 DOÇ. DR. SERVET ALTAY
 DR. ÖĞR. ÜYESİ ELİF GÜLSÜM ÜMİT
 DOÇ. DR. SERHAT HÜSEYİN
 X.DERS KURULU (NORMALDEN SAPMALAR; METABOLİZMA, SINDIRIM VE BOŞALTIM)
 DOÇ.DR. İLHAN KURULTAK
 PROF. DR. TÜLİN DENİZ YALTA
 DR. ÖĞR. ÜYESİ NÜKHET ALADAĞ ÇİFTDEMİR
 XI. DERS KURULU (NORMALDEN SAPMALAR; DUYU, SINIR, HAREKET VE DAVRANIŞ)
 DOÇ. DR. MERT ÇİFTDEMİR
 DOÇ. DR. HANDE GÜÇLÜ
 DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜNEŞ ALTIOKKA UZUN
 XII. DERS KURULU (NORMALDEN SAPMALAR; HAYATIN EVRELERINE GÖRE SAĞLIK SORUNLARI VE BAŞA ÇIKMA)
 DOÇ. DR. EBRU TAŞTEKİN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ TUBA EREN
 PROF. DR. CENK SAYIN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ VEDAT AKÇAER
  
 SINIF  STAJ KURULLARI
4  DAHİLİ HASTALIKLAR STAJ KURULU
 DOÇ. DR. BARIŞ YILMAZER
 DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKKI ONUR KIRKIZLAR
 DR. ÖĞR. ÜYESİ MUHAMMET BEKİR HACIOĞLU
 ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI STAJ KURULU
 PROF. DR. ÜLFET VATANSEVER
 PROF. DR. DİNÇER AVLAN
 DR.ÖĞR. ÜYESİ MURAT DEVECİ
 CERRAHİ HASTALIKLAR STAJ KURULU
 PROF.DR. MUSTAFA BURAK SAYHAN
 PROF. DR. SEVTAP HEKİMOĞLU ŞAHİN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ İBRAHİM ETHEM CAKCAK
 DR. ÖĞR. ÜYESİ DAĞHAN DAĞDELEN
 ÜREME SAĞLIĞI, ÜROGENİTAL SİSTEM VE ENFEKSİYON HASTALIKLARI STAJ KURULU
 PROF. DR. İRFAN HÜSEYİN ATAKAN
 ÖĞR. GÖR. HABİBE TÜLİN ELMASLAR MERT
 DR. ÖĞR. ÜYESİ ERSAN ARDA
 DOÇ. DR. NİHAL DOLGUN ALTINTAŞ
 
5  KARDİYOPULMONER HASTALIKLAR STAJ KURULU
 PROF. DR. FATİH ÖZÇELİK
 PROF. DR. YEKTA ALTEMUR KARAMUSTAFAOĞLU
 PROF. DR. GÜNDENİZ ALTIAY
 DOÇ. DR. VOLKAN YÜKSEL
 NÖROPSİKİYATRİK HASTALIKLAR STAJ KURULU
 DOÇ. DR. MEHMET BÜLENT SÖNMEZ
 PROF. DR. BABÜRHAN FEYZULLAH GÜLDİKEN
 PROF. DR. IŞIK GÖRKER
 DR. ÖĞR. ÜYESİ EMRE DELEN
 HAREKET SİSTEMİ HASTALIKLARI VE ADLİ TRAVMATOLOJİ STAJ KURULU
 DOÇ.DR. MERT ÖZCAN
 PROF. DR. AHMET YILMAZ
 PROF. DR. DERYA DEMİRBAĞ KABAYEL
 DUYU SİSTEMİ VE HASTALIKLARI STAJ KURULU
 PROF. DR. VUSLAT GÜRLÜ
 DR. ÖĞR. ÜYESİ SELİS GÜLSEVEN GÜVEN
 DR. ÖĞR. ÜYESİ YILDIZ GÜRSEL ÜRÜN
 
İNTÖRN DİLİM SORUMLULARI
CERRAHİ TIP BİLİMLERİ
 ANABİLİM DALI  ÖĞRETİM ÜYESİ
 ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON  PROF. DR. ALKİN ÇOLAK
 BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ  DOÇ. DR. OSMAN ŞİMŞEK
 ÇOCUK CERRAHİSİ  PROF. DR. DİNÇER AVLAN
 GENEL CERRAHİ  DR. ÖĞR. ÜYESİ ZELİHA TÜRKYILMAZ
 GÖĞÜS CERRAHİSİ  PROF. DR. YEKTA ALTEMUR KARAMUSTAFAOĞLU
 GÖZ HASTALIKLARI  PROF. DR. VUSLAT GÜRLÜ
 KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM  PROF. DR. KORAY ELTER
 KALP VE DAMAR CERRAHİSİ  DOÇ. DR. VOLKAN YÜKSEL
 KBB  PROF. DR. ABDULLAH TAŞ
 ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ  DOÇ. DR. MERT ÇİFTDEMİR
 PLASTİK REKONSTRÜKTİF VE ESTETİK C.  DR. ÖĞR. ÜYESİ DAĞHAN DAĞDELEN
 ÜROLOJİ  DR. ÖĞR. ÜYESİ HAKAN AKDERE
DAHİLİ TIP BİLİMLERİ 
 ANABİLİM DALI  ÖĞRETİM ÜYESİ
 ACİL TIP  PROF. DR. MUSTAFA BURAK SAYHAN
 ADLİ TIP  PROF. DR. GÜRCAN ALTUN
 AİLE HEKİMLİĞİ  PROF. DR. AYŞE ÇAYLAN
 ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI  PROF. DR. IŞIK GÖRKER
 ÇOCUK SAĞLIĞI  PROF. DR. FİLİZ TÜTÜNCÜLER
 DR.ÖĞR. ÜYESİ PINAR GÖKMİRZA ÖZDEMİR
 DERİ VE ZÜHREVİ HASTALIKLAR  PROF. DR. SÜLEYMAN PİŞKİN
 ENFEKSİYON HASTALIKLARI  DOÇ. DR. ZERRİN YULUĞKURAL
 FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON  PROF. DR. HAKAN TUNA
 GÖĞÜS HASTALIKLARI  PROF. DR. EBRU ÇAKIR EDİS
 HALK SAĞLIĞI  PROF. DR. BURCU TOKUÇ
 İÇ HASTALIKLARI  DR. ÖĞR. ÜYESİ AYTEN ÜSTÜNDAĞ
 KARDİYOLOJİ  PROF. DR. YÜKSEL AKSOY
 NÖROLOJİ  PROF. DR. BABÜRHAN GÜLDİKEN
 NÜKLEER TIP  DR. ÖĞR. ÜYESİ GÜL EGE AKTAŞ
 RUH SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI  PROF. DR. ERDAL VARDAR
 RADYOLOJİ  DR. ÖĞR. ÜYESİ ERDEM YILMAZ
 RADYASYON ONKOLOJİSİ  PROF. DR. MERT SAYNAK


Bu içerik 24.07.2019 tarihinde yayınlandı ve toplam 2342 kez okundu.